Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Magazynowych

  • Kraków, Ochmanów (pow. wielicki), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marka Oknoplast wyznacza trendy w zakresie innowacyjności, wysokich parametrów technicznych i oferowanej trwałości, a linie produktów zdobywają uznanie Klientów oraz nagrody branżowe. Konstrukcje aluminiowe Aluhaus – to wysoka estetyka i komfort użytkowania połączone z nowoczesnym wzornictwem i precyzją.

    Oknoplast to firma polska o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy jedną z największych firm produkcyjno-handlowych w Polsce, zatrudniamy ponad 1500 pracowników a nasz zakład produkcyjny w Ochmanowie k. Krakowa zajmuje powierzchnię czterdziestu tysięcy metrów kwadratowych. Jesteśmy liderem w swojej branży z wizją ciągłego, dynamicznego rozwoju. U nas decyzje podejmowane są lokalnie a pracownicy mają możliwość kształtowania przyszłości firmy. Naszymi atutami są uznana marka i wysoka jakość produkowanych wyrobów. Wytwarzamy okna, drzwi i rolety o niepowtarzalnym designie i transparentnej jakości.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

     Numer referencyjny: 9/SM/DAK/2018
    Miejsce pracy: Ochmanów

    Główne zadania:

    • Dokonywanie zamówień na podstawie zweryfikowanych stanów magazynowych.
    • Przyjmowanie dostaw zgodnie z zamówieniami i drukami WZ

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Wykształcenie średnie.
    • Znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym.
    • Doświadczenie w pracy z dokumentacją magazynową będzie dodatkowym atutem.
    • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

    Możemy Ci zaoferować:

    • Pracę w firmie będącej liderem w zakresie rozwoju produktu, która jest społecznie
      i ekologicznie odpowiedzialna.
    • Ciekawą i rozwojową pracę.
    • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi szkoleń.
    • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji.
    • Rynkowe wynagrodzenie.
    • Przyjazne środowisko pracy w tym dostęp do szerokiego pakietu benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie kart sportowych itd.).
    • Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa - dobry i zgrany zespół to dla nas priorytet.

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV
    klikając w przycisk:

    Informujemy, iż wnikliwie zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami
    i skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Oknoplast Sp. z o.o. z siedzibą w Ochmanów 117, 32-003 Podłęże gm. Niepołomice."