Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Magazynowych

IMMERGAS POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Dostawcza 3A, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

IMMERGAS POLSKA SP. Z O.O.

Dostawcza 3A

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemów, procesów i dokumentacji zapewniających poprawność danych

  • Przygotowanie oraz kontrola dokumentów przewozowych i magazynowych oraz ich archiwizacja zgodnie ze standardami

  • Koordynacja prac związanych z prawidłową i terminową realizacją zamówień klientów i pozostałych zleceń magazynowych

  • Ustalanie i realizacja harmonogramów załadunków

  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z przewoźnikami (firma zewnętrzna)

  • Weryfikacja terminowości zlecanych transportów

  • Wyjaśnianie reklamacji ilościowych

  • Sporządzanie bieżących raportów

  • Monitoring i zamawianie materiałów eksploatacyjnych i opakowaniowych

  • Inicjowanie i zaangażowanie w optymalizację procesów magazynowych

  • Przestrzeganie przepisów BHP w codziennych czynnościach

  • Obsługa programów i systemów informatycznych w zakresie wykonywanych obowiązków

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe z zakresu logistyki)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w logistyce(dystrybucji lub magazynowej)

  • Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej

  • Miejsce zamieszkania: Łódź lub okolice Łodzi

  • Znajomość pakietu MS Office - obsługa komputera i pakietu Office

  • Umiejętność obsługi systemów klasy ERP i WMS będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

  • Komunikatywność, samodzielność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Umiejętności planowania, podejmowania decyzji i doskonała organizacja pracy własnej

  • Prawo jazdy kat. B mile widziane

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę w zespole,

  • Szkolenia handlowe i produktowe

  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna)

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie powiązane z indywidualnymi wynikami pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Firma Immergas, obecna od 50 lat w branży grzewczej, to jedna z wiodących marek dostarczających na rynek najnowocześniejsze technologie grzewcze. Oferta firmy, to ekonomiczne kotły gazowe, pompy ciepła, grzejniki, panele solarne, systemy fotowoltaiczne, czyli wszystko to, co pozwala na stworzenie zintegrowanego i ekologicznego systemu grzewczego w każdym domu. Produkty Immergas charakteryzują się wysoką wydajnością i efektywności energetyczną, będąc jednocześnie przyjaznymi dla środowiska. Polski oddział Immergas obecny jest na rynku od 1996 roku.

Przewiń do profilu firmy