Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. magazynu

Jońca Kazimierz Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno-Usługowy

  • Przemysłowa 2, Międzyrzecz
    Międzyrzecz, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Przemysłowa 2

Międzyrzecz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad gospodarką magazynową;

  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw do magazynu;

  • Sprawdzanie dostarczonego towaru pod kątem jego kompletności i uszkodzeń;

  • Kompletowanie zamówień;

  • Przyjmowanie i wysyłanie przesyłek kurierskich;

  • Utrzymywanie porządku w obszarze magazynu;

  • Czynny udział w inwentaryzacjach magazynowych.

Nasze wymagania

  • Umiejętności analitycznego myślenia;

  • Zaangażowanie, terminowość, dokładność i samodzielność w działaniu;

  • Dyspozycyjność – praca w godzinach nadliczbowych;

  • Minimum średnie wykształcenie.

Mile widziane

  • Znajomość programów ERP/BANN, pakiet MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Dopasowanie oferty do posiadanego doświadczenia;

  • Pracę w trybie jednozmianowym.

Dodatkowe informacje

Proszę o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu 667001577.

Firma ZPU JOŃCA SP z o. o. w Międzyrzeczu poszukuje chętnych do pracy na stanowisku: Młodszy specjalista ds. magazynu.

Przewiń do profilu firmy