Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Marketingowego Wsparcia Sprzedaży - przemysł chemiczny

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-03-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG –lidera usług personalnych na terenie całej Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej. Dekra Praca Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 8194.

    Dla naszego Klienta, firmy należącej do znanego na całym świecie koncernu chemicznego, produkującego najwyższej jakości surowce stosowane w wielu dziedzinach przemysłu chemicznego, szukamy aktualnie kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Twoje główne zadania na tym stanowisku:

    • Zbieranie i analizowanie danych z badań rynkowych
    • Współpraca z aktualnymi i potencjalnymi klientami oraz z mediami
    • Tworzenie / tłumaczenie udostępnianych treści marketingowych
    • Ścisła współpraca z działem marketingu oraz z zespołem sprzedaży w celu opracowania odpowiednich treści związanych z rozwojem produktów
    • Wsparcie zespołu sprzedaży podczas przygotowań do działań marketingowych takich jak: seminaria dla klientów, targi branżowe oraz inne wydarzenia
    • Wspieranie pracowników sprzedaży poprzez dostarczanie aktualnych danych sprzedażowych, trendów rynkowych, nowych informacji o produkcie
    • Pozostawanie na bieżąco z trendami branżowymi i działaniami konkurencji
    • Śledzenie aktualności i dbanie o aktywność w mediach społecznościowych

    Cechy idealnego kandydata:

    • Posługujesz się biegle programem Power Point oraz innymi programami graficznymi, znasz zagadnienia związane z Social Media, E-mail Marketing
    • Jesteś osobą komunikatywną, potrafisz wyjść z inicjatywą oraz budować pozytywne relacje w zespole
    • Jesteś kreatywny i potrafisz wdrażać nowe rozwiązania do pracy zespołu
    • Chcesz pracować w marketingu technicznym i rozumiesz zagadnienia z dziedzin: chemia, kosmetologia, farmacja i pokrewne
    • Jesteś osobą elastyczną, potrafisz wydajnie pracować pod presją czasu w środowisku międzynarodowym
    • Jesteś wysoce zmotywowany i chcesz stanowić mocne wsparcie dla zespołu
    • Skończyłeś studia z zakresu: chemii, biotechnologii, technologi chemicznej lub pokrewnych, interesują Cię zagadnienia z dziedziny marketingu lub ukończyłeś studia w tym zakresie oraz interesujesz się zagadnieniami z dziedzin: farmacja, kosmetologia, surowce chemiczne

    Pożądane:

    • Doświadczenie w pracy w przemyśle chemicznym

    Co możemy Ci zaoferować?

    • Możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji
    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku międzynarodowym
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Szkolenia w Polsce i za granicą
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie w swojej aplikacji (swoim zgłoszeniu) następującego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę DEKRA Praca Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)".

    bottom