Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Marketingu - branża motocyklowa

Triumph Motorcycles Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów reklamowych

  • Redagowanie i wysyłka newslettera

  • Aktualizacja stron internetowych

  • Dbanie o pozytywny wizerunek marki

  • Organizacja eventów oraz testów dla dziennikarzy

  • Tworzenie grafik do reklam, plakatów, postów,

  • Prace administracyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: marketing, psychologia,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Kreatywność, pasja, entuzjazm

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Lekkie pióro

  • Skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań

  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi graficznych

  • Znajomość branży motocyklowej oraz prawo jazdy kat. A, będzie dodatkowy atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę dla prestiżowej marki motocyklowej

  • Niezbędne narzędzia

  • Przyjazną atmosferę w pracy

Poszukujemy osoby pełnej zapału, kreatywnej, pasjonującej się marketingiem oraz budowaniem marki, umiejącej zapanować nad kilkoma sprawami naraz, dbającej przy tym o detale.

Jeżeli chcesz dołączyć do nas, aby stać się częścią legendarnej brytyjskiej motocyklowej marki, zapraszamy do wysłania aplikacji!

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie do aplikacji aktualnej klauzuli, zgodnej z RODO.