Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
DOZ S.A.

Młodszy Specjalista ds. marketingu e-commerce

DOZ S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 08 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie media planów kampanii online w ścisłej współpracy z działem handlowym

  • Realizacja efektywnych kampanii sprzedażowych i odpowiedzialność za ich terminową realizację

  • Analiza skuteczności przeprowadzanych kampanii i wykorzystywanych narzędzi

  • Współpraca z działem graficznym

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Nasze wymagania

  • Mile widziana praktyczna znajomość AdOcean (możemy też douczyć 😊)

  • Lekkie pióro przy tworzeniu komunikatów marketingowych

  • Doświadczenie w realizacji kampanii marketingowych oraz trade marketingowych

  • Znajomość i umiejętność wykonywania raportów w Google Analytics i wyciągania z nich wniosków

To oferujemy

  • Pracę w jednym z największych podmiotów eCommerce

  • Nowoczesną przestrzeń biurową w dobrej lokalizacji,

  • Atmosferę wsparcia i życzliwość,

  • Wysokie standardy etyczne,

  • Szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym,

  • Benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne),

  • Zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

Tak się u nas pracuje