Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. marketingu

SKAT Transport Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

SKAT Transport od 25 lat dostarcza nowoczesnych, zorientowanych na klienta,
rozwiązań branży TSL. Obszarem działalności jest przede wszystkim transport i spedycja międzynarodowa, a także przeprawy promowe oraz transport i spedycja w ruchu krajowym.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Twoje zadania:

  • Planowanie i organizacja akcji marketingowych zgodnie z założonym budżetem
  • Udział w kształtowaniu strategii marketingowej firmy
  • Organizacja eventów firmowych, imprez integracyjnych oraz innych typu targi branżowe, wystawy konkursowe, konferencje
  • Wspieranie działań handlowych firmy, opracowywanie materiałów promocyjnych, wybór gadżetów, wybór i przygotowanie paczek prezentowych dla kontrahentów
  • Projektowanie grafik na bieżące potrzeby firmy, współpraca z zewnętrznymi grafikami oraz drukarniami
  • Współpraca z działem HR w zakresie działań zgodnych ze strategią Employer Brandingu
  • Przygotowanie drobnych tekstów reklamowych, komunikatów wewnętrznych poprzez platformę intranet

Nasze wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na wskazanym stanowisku
  • Kreatywność, komunikatywność i inicjatywa w działaniu, zaangażowanie
  • Doświadczenie w organizacji eventów/wydarzeń
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość programu Adobe Illustrator
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wykształcenie wyższe

Co możemy zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy, owocowe dni
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe, wyjazdy integracyjne, premie świąteczne
  • Dogodną lokalizację biura w niewielkiej odległości od Obwodnicy
  • Nieformalną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy