Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. marketingu

Taranko Sp. z o.o.O firmie

Taranko Sp. z o.o.

Marynarki Polskiej 73B

Gdańsk

TARANKO - polska rodzinna firma z tradycjami krawieckimi, słynąca z szycia doskonałej odzieży damskiej z sektora premium, której historia zaczęła się ponad 30 lat temu w Gdańsku.

Dziś jesteśmy dynamicznie rozwijającą się marką szyjącą najpiękniejsze sukienki.

Poszukujemy Pracownika na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Gdańsk - Centrala

OPIS STANOWISKA:

  • Realizowanie celów marketingowych poprzez implementację strategii wizerunkowej marki
  • Zarządzanie produktem/towarem na stronach internetowych na podstawie analizy wyników
  • Nadzór nad tworzeniem „copy” oraz pracami w kontekście „SEO”
  • Przygotowywanie kampanii mailingowych i newsletterów
  • Współpraca z kontrahentami i klientami marki w obszarze marketingowym oraz z innymi działami w firmie

WYMAGANIA:

  • Zainteresowanie trendami w komunikacji marketingowej ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych
  • Znajomość branży fashion
  • Język angielski – na poziomie, który pozwoli Ci swobodnie rozwijać się i dokształcać
  • Szeroko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoki poziom kultury osobistej
  • Chęć do działania i inicjatywa w realizowaniu strategii marketingowej

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju w obszarze marketingu i sprzedaży e-commerce
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i pracę stacjonarną w centrali firmy od poniedziałku do piątku
  • Wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz”, lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacje do Taranko Sp. z o. o. 80-557 Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 73B wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez:

Taranko Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Marynarki Polskiej 73B jako Pracodawcy i administratora danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy