Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

UNITO sp. z o.o. Sp. k.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w planowaniu i wdrażaniu komunikacji marketingowej dla dynamicznie rozwijającej się marki obecnej na międzynarodowych rynkach

  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych i reklamowych

  • Wsparcie w tłumaczeniu materiałów marketingowych z języka angielskiego na polski

  • Współudział w przygotowywaniu materiałów marketingowych: kart produktowych, prezentacji i katalogów

  • Bieżąca pomoc przy realizacji projektów marketingowo-handlowych

  • Redagowanie tekstów na firmowym blogu z uwzględnieniem zasad SEO (język angielski i polski)

  • Przygotowanie opisów produktów z uwzględnieniem zasad SEO (język angielski i polski)

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie marketingiem (szczególnie B2B) i chęć rozwoju w tym obszarze

  • Dobra znajomość języka angielskiego (naszymi klientami są firmy z całego świata)

  • Umiejętność redagowania tekstów, tzw. ”lekkie pióro”

  • Poczucie estetyki, znajomość podstawowych zasad przygotowywania materiałów marketingowych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel oraz biegłej obsługi komputera

  • Samodzielność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Zmysł i zdolności techniczne będą dodatkowym atutem

  • Znajomość podstaw Wordpress

  • Znajomość programów graficznych (mile widziana znajomość środowiska Adobe)

  • Otwarty umysł i chęć zdobywania wiedzy

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

  • Możliwości rozwoju w ramach struktury firmy

  • Przestrzeń do realizacji własnych pomysłów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma Unito – producent pod marką OEMprotector, rozwiązań akcesoryjnych do profesjonalnych urządzeń elektronicznych, używanych w handlu i logistyce, w związku z rozwojem działalności o nowe rynki zbytu i kanały dystrybucji, poszukuje do zespołu osoby do pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Marketingu.

Przewiń do profilu firmy