Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. marketingu

Zakłady Pomiarowo - Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

„ENERGOPOMIAR” Sp. z o. o. zaprasza do aplikowania na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. marketinguNumer ref.: 14/MM/2020

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie i edycja raportów i zestawień
  • Realizacja akcji wysyłkowych do klientów
  • Przygotowywanie lub edycja prezentacji o Firmie
  • Prowadzenie ewidencji gadżetów reklamowych
  • Realizacja bieżących prac w Dziale Marketingu

Wymagania i predyspozycje:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość programów graficznych, będzie dodatkowym atutem
  • Systematyczność i staranność w opracowywaniu dokumentów

Oferujemy:

  • Dostęp do szeroko pojmowanego pakietu szkoleń
  • Możliwość pogłębiania swojej wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez dofinansowanie edukacji
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Program Multi Sport
  • Pakiety medyczne Lux Med
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz jego dzieci

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakłady Pomiarowo – Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dołącz do zespołu ENERGOPOMIARU i prześlij swoje CV

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy