Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. marketingu

Agrosimex Sp.z o.o.O firmie

Agrosimex Sp.z o.o.

43

Goliany (pow. grójecki)

Twój zakres obowiązków

  • redagowanie tekstów dla różnych kanałów komunikacji zewnętrznej, wewnątrz organizacji oraz materiałów marketingowych (e-mailing, social media, portale branżowe, ulotki)

  • publikowanie treści na stronach internetowych i portalach firmowych

  • organizowanie targów i wydarzeń branżowych

  • prowadzenie bazy zdjęć produktów i uczestniczenie w organizacji sesji produktowych

  • kontrolowanie stanu materiałów marketingowych

  • pozyskiwanie ofert dotyczących produkcji nowych materiałów marketingowych

  • uczestniczenie w organizacji dystrybucji materiałów marketingowych

Nasze wymagania

  • umiejętność copywriterska (bardzo dobra znajomość języka polskiego - gramatyka i stylistyka), “lekkie pióro”

  • dbałość o estetykę graficzną materiałów do prezentacji oferty

  • kreatywność, samodzielność i dobra organizacja swojej pracy

  • biegła znajomość programu Power Point, Word oraz znajomość zagadnień związanych z Social Media, E-mail Marketing

  • zmysł estetyczny i dbałość o jakość przygotowywanych materiałów

  • orientacja się w trendach w grafice, marketingu i branży reklamowej

  • dobra praca w zespole i realizowanie zadań pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie we wprowadzaniu materiałów na strony internetowe – system WordPress

  • wiedza w zakresie marketingu internetowego oraz tworzenia materiałów prasowych, fotografii i postów internetowych

  • doświadczenie we współorganizacji i obsłudze eventów

  • znajomość branży ogrodniczej lub rolniczej

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, polskiej firmie z 30-letnią historią

  • pracę w przyjaznym i pomocnym zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • stanowisko pracy w centrali firmy

  • możliwość realizacji własnych pomysłów

Agrosimex to stabilna firma, zajmująca się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych. Od blisko 30 lat z sukcesem działamy na polskim rynku. Wyznaczamy także trendy w komunikacji marketingowej produktów przeznaczonych dla branży sadowniczej, warzywniczej i rolniczej.

Przewiń do profilu firmy