Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Handlowego

HalfPriceO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca i prowadzenie komunikacji ze sklepami,
  • udział w tworzeniu materiałów marketingowych,
  • weryfikacja poprawności contentu na ekranach, komunikatów głosowych oraz innych elementów naszych akcji w sklepach,
  • współpraca z działem Visual Merchandising i Grafikami,
  • analiza trendów i działań promocyjnych konkurencji,
  • prowadzenie administracji związanej z procesowaniem dokumentów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży Retail i/lub modelu biznesowym off-price,
  • nastawienie na realizację celu i umiejętność ustalania priorytetów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1),
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zainteresowanie marketingiem i dalszym rozwojem w tym obszarze.

Mile widziane

  • znajomość MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint) w stopniu dobrym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,
  • innowacyjne środowisko pracy,
  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, HalfPrice, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • karta sportowa
  • innowacyjne miejsce pracy

HalfPrice to nowa sieć sklepów należąca do Grupy CCC. To koncept w kategorii off-price, który oferuje szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach, wśród nich odzież, obuwie, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

Rozwój jest naszym priorytetem, dlatego pełni pasji rozpoczęliśmy to ogromne przedsięwzięcie. Pierwsze 5 sklepów wystartowało w maju 2021, a dziś jest ich ponad 50. Jesteśmy obecni w Polsce, Austrii, Czechach, Chorwacji i na Węgrzech. Jeszcze w tym roku otwieramy sklepy w Słowenii oraz Słowacji. W listopadzie 2021 roku wystartował sklep internetowy HalfPrice.eu.

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Handlowego, Gdańsk