Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Handlowego

HalfPrice

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca i prowadzenie komunikacji ze sklepami,

  • udział w tworzeniu materiałów marketingowych,

  • weryfikacja poprawności contentu na ekranach, komunikatów głosowych oraz innych elementów naszych akcji w sklepach,

  • współpraca z działem Visual Merchandising i Grafikami,

  • analiza trendów i działań promocyjnych konkurencji,

  • prowadzenie administracji związanej z procesowaniem dokumentów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży Retail i/lub modelu biznesowym off-price,

  • nastawienie na realizację celu i umiejętność ustalania priorytetów,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1),

  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • zainteresowanie marketingiem i dalszym rozwojem w tym obszarze.

Mile widziane

  • znajomość MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint) w stopniu dobrym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • innowacyjne środowisko pracy,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, HalfPrice, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karta sportowa

  • innowacyjne miejsce pracy

HalfPrice

HalfPrice to nowa sieć sklepów należąca do Grupy CCC. To koncept w kategorii off-price, który oferuje szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach, wśród nich odzież, obuwie, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu.

Rozwój jest naszym priorytetem, dlatego pełni pasji rozpoczęliśmy to ogromne przedsięwzięcie. Pierwsze 5 sklepów wystartowało w maju 2021, a dziś jest ich ponad 50. Jesteśmy obecni w Polsce, Austrii, Czechach, Chorwacji i na Węgrzech. Jeszcze w tym roku otwieramy sklepy w Słowenii oraz Słowacji. W listopadzie 2021 roku wystartował sklep internetowy HalfPrice.eu.

Przewiń do profilu firmy