Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Handlowego

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Zbąszyńska 3

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

Jeśli interesujesz się marketingiem, sprzedażą, lubisz pracę z danymi i chcesz postawić swoje pierwsze kroki w pracy w jednej z największych hurtowni farmaceutycznych w Polsce - to oferta pracy dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmował?

- Na co dzień będziesz wspierał/a Zespół Marketingu Handlowego w realizacji prowadzonych  serwisów,

- Do Twoich zadań będzie należało poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań wspierających sprzedaż,

- Weźmiesz odpowiedzialność za zbieranie i analizowanie danych, a także monitorowanie działań konkurencji,

- Zostaniesz zaangażowany/na w pracę w zespołach projektowych, a tym samym będziesz miał/a możliwość współpracy z innymi działami wewnątrz firmy,

- Będziesz miał/a możliwość poszerzenia wiedzy na temat funkcjonowania branży farmaceutycznej.

Nasze wymagania

  • Twoja praca będzie polegała na kontakcie z innymi ludźmi, dlatego dobrze, jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubisz poznawać i rozmawiać z nowymi osobami, umiesz lub chcesz nauczyć się budować partnerskie relacje.

  • Na co dzień będziesz pracować przy komputerze, na narzędziach z pakietu Microsoft Office – dobrze zatem, abyś znała / znał podstawowe funkcje programów: Word, Excel oraz PowerPoint. Bardziej skomplikowanych rzeczy nauczymy się wspólnie!

  • Najważniejsze jednak jest to, że szukamy osób otwartych i gotowych na naukę. Przy odpowiednim zaangażowaniu będziesz mogła / mógł rozwijać się w strukturach Polskiej Grupy Farmaceutycznej i wspinać po kolejnych szczeblach zawodowej kariery w branży farmaceutycznej!

To oferujemy

  • Rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 30 lat na polskim rynku.

  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. Pracowników.

  • Karierę w Spółce współpracującej z przeszło 600 dostawcami produktów farmaceutycznych.

  • Jasne warunki wynagradzania i premiowania.

  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe

  • bezpłatny dostęp do platformy Legimi

POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE.

Od 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

Przewiń do profilu firmy