Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. marketingu i administracji

Womak Holding SA. M.

  • Krakowska 20, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Krakowska 20

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad katalogami i gazetkami promocyjnymi

  • Wsparcie w realizacji projektów marketingowych

  • Udział w tworzeniu treści promocyjnych oraz raportów

  • Zarządzanie stronami firmowymi

  • Przygotowanie ofert handlowych

  • Kompleksowa obsługa stałych klientów firmy

  • Organizacja eventów promocyjnych

  • Współpraca i wspieranie wszystkich działów firmy

  • Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Prowadzenie bieżącej obsługi administracyjnej biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie , mile widziane wyższe( lub w trakcie studiów zaocznych)

  • Co najmniej 1 rok pracy w obszarze marketingu

  • Dobra znajomość programów MS Office oraz programów graficznych

  • Znajomość języka angielskiego

  • Otwartość i pozytywne myślenie

  • Gotowość do działań i rozwoju

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Samodzielność w działaniu, rzetelność i terminowość

  • Kreatywność, pomysłowość

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Dofinansowanie do aktywności sportowo-kulturalnych

  • Przyjazną atmosferę w biurze w Galerii Nowy Świat

  • Możliwość uzupełnienia wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych

  • Szkolenia i narzędzia niezbędne do Twojej pracy

  • Współtworzenie nowych projektów oraz wdrożenie swoich pomysłów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

WOMAK HOLDING S.A. to grupa kapitałowa, istniejącą na polskim rynku już od ponad 18 lat. Jesteśmy właścicielem i zarządcą obiektów komercyjnych m.in. we Wrocławiu i Rzeszowie. Nasz wspaniały zespół pracowników, ambitne projekty i skuteczne działania sprawiają, że tworzymy firmę o mocnych fundamentach i stabilnym rozwoju.

Przewiń do profilu firmy