Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. marketingu i ecommerce

IWUC sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii i publikacja treści w mediach społecznościowych

  • Tworzenie grafik

  • Tworzenie scenariuszy pod video, montaż video i gifów

  • Tworzenie Amazon EBC

  • Tworzenie krótkich tekstów na stronę zgodnie z wytycznymi SEO

  • Analityka sklepu internetowego, w oparciu o dostępne narzędzia

  • Wprowadzanie drobnych zmian na sklepie

Nasze wymagania

  • Kreatywność

  • Zmysł estetyczny

  • Wysoki poziom samoorganizacji

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość Canvy

  • Mile widziane

  • Znajomość Trello, Google Analytics i innych narzędzi analitycznych np. Hotjar

  • Doświadczenie w prowadzeniu social mediów firmy

  • Znajomość Photoshopa i innych programów do obróbki graficznej

  • Znajomość programów do montażu video

  • Znajomość innego języka poza angielskim

To oferujemy

  • Niezbędny sprzęt do pracy (laptop, telefon służbowy)

  • Karta Benefit

  • Opieka medyczna Luxmed

  • Możliwość rozwoju w strukturze naszej firmy

  • Miłą i kreatywną atmosferę pracy z ciekawymi młodymi ludźmi

O nas

Polska marka Rainbow Socks prowadząca sprzedaż na Amazonie oraz pozostałych platformach sprzedażowych, w tym na własnym sklepie rainbowsocks.com, poszukuje nowej osoby do działu marketingu.

Chcesz rozwijać się w ecommerce, a kreatywny content - w tym video - nie są Ci obce? Szukamy osoby takiej jak Ty!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie:

· CV*

· Kilku zdań o sobie/swoich zainteresowaniach

· Dwóch-trzech zdań odpowiadających na pytanie: Dlaczego chciałbyś/chciałabyś pracować w naszej firmie na tym stanowisku?