Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu i Handlu

ROTHO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

ROTHO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Grabskiego 2

Koszalin

Firma Rotho Sp. z o.o., w związku z dynamicznym rozwojem, pilnie poszukuje pracownika na stanowisko na czasowe zastępstwo

Zadania

  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert handlowych do klientów
  • Nawiązywanie kontaktów (osobistych, telefonicznych, mailowych) z nowymi i potencjalnymi klientami
  • Podtrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami
  • Zbieranie ofert i negocjacje z kontrahentami (np. agencje reklamowe)
  • Kreowanie zapotrzebowania klientów stosownego do oferty firmy we współpracy z KAMami
  • Analiza rynku konkurencji, współpraca z firmami badawczymi
  • Przygotowanie raportów i analiz sprzedaży z wykorzystaniem pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Tworzenie i zarządzanie bazą danych (cenniki, dane klientów, itp.)
  • Wspieranie handlowców w innych pracach handlowych

Wymagania

  • Wykształcenie w zakresie marketingu lub kierunki pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego, dodatkowy niemiecki będzie atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Systematyczność i dokładność, komunikatywność, odpowiedzialność
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie posiadanych danych
  • Komunikatywność, otwartość
  • Miejsce pracy: Koszalin

Oferujemy

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość pozostania w organizacji po okresie zastepstwa
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Narzędzia pracy
  • Opcja ubezpieczenia grupowego dla pracowników
  • Fundusz ZFŚS

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rotho Sp. z o.o. z siedzibą w: 75-209 Koszalin, ul. Grabskiego 2 zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy