Młodszy Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Scanmed S.A.

Stefana Okrzei 1A

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Działu Marketingu i Komunikacji oraz Rzecznika Prasowego w podstawowych zadaniach:

  • realizowanie zewnętrznej i wewnętrznej komunikacji Spółki

  • kreowanie pozytywnego wizerunku Spółki, troska o obecność w mediach, tworzenie i dostarczanie dziennikarzom materiałów informacyjnych dotyczących tematyki związanej z funkcjonowaniem Spółki

  • organizacja wydarzeń medialnych, konferencji i spotkań prasowych

  • przygotowanie materiałów mających na celu promocję Spółki

  • planowanie i realizacja akcji marketingowych

  • monitoring mediów

  • tworzenie raportów z zakończonych kampanii na potrzeby analiz i planowania przyszłych kampanii

  • współpraca z zewnętrznymi partnerami/kontrahentami m.in. z agencjami i grafikami

  • przygotowywanie materiałów ATL i BTL

  • obsługa serwisów www oraz mediów społecznościowych

  • współpraca i stały monitoring potrzeb placówek oraz administracji w zakresie informacji, promocji i identyfikacji wizualnej

  • samodzielna realizacja mniejszych projektów o wytyczonych ramach oraz koordynacja stałych obowiązków przy wsparciu członków zespołu

Nasze wymagania

  • pierwsze doświadczenie w obszarze marketingu, public relations, komunikacji będzie dodatkowym atutem

  • swoboda w tworzeniu i redagowaniu tekstów tzw. lekkie pióro

  • odnajdowanie się zarówno w pracy zespołowej, jak i pracy samodzielnej

  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji

  • kreatywność i umiejętność generowania pomysłów

  • nastawienie na pracę w zróżnicowanych zespołach

  • przywiązywanie uwagi do szczegółów, poczucie estetyki

Mile widziane

  • umiejętność realizacji projektów marketingowych

  • znajomość programów graficznych i narzędzi marketingowych

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie nagrodzonej tytułem "Solidny Pracodawca 2021"

  • uczestnictwo w angażujących, ambitnych projektach w jednej z największych firm na rynku usług ochrony zdrowia

  • przestrzeń na realizację własnych inicjatyw

  • ruchome godziny rozpoczęcia pracy (7:00-9:00)

  • opiekę medyczną oraz preferencyjne warunki usług dla członków rodziny

  • kartę Multisport, dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit, ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do wypoczynku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Przewiń do profilu firmy