Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. marketingu i komunikacji

DokDok sp. z o.o.O firmie

3 5004 000 brutto / mies.
  • Nyska 85
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

DokDok sp. z o.o.

Nyska 85

Wrocław

DokDok.pl to przychodnie, w których łatwo i szybko skontaktujesz się z lekarzem rodzinnym,  online i stacjonarnie, 7 dni w tygodniu. Przez aplikację mobilną DokDok bezproblemowo umówisz się na konsultację z lekarzem. Przez czat otrzymasz też poradę, e-Zwolnienie, e-Receptę lub e-Skierowanie. Wszystko w ramach NFZ i bez dodatkowych opłat.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wspieranie procesów tworzenia i wdrażania strategii marketingowych
  • tworzenie tekstów i grafik w ramach kampanii
  • prowadzenie profili social media DokDok
  • monitorowanie kampanii marketingowych i raportowanie wyników
  • wdrażanie nowych rozwiązań i czynny udział w rozwoju DokDok
  • kreowanie pozytywnego wizerunku DokDok

NASZE OCZEKIWANIA

  • zainteresowanie obszarem marketingu internetowego
  • dobra znajomość funkcjonowania portali społecznościowych
  • lekkie pióro
  • mile widziana znajomość narzędzi z obszaru digital marketing
  • samodzielność i kreatywność

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę na pełny etat
  • wsparcie zespołu w realizacji zadań
  • szkolenia i możliwości rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole

Ogłoszenie archiwalne