Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. marketingu i PR

Rödl & PartnerO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Rödl & Partner

Skałeczna 2

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktualizacja i optymalizacja strony internetowej
  • prowadzenie strony i działań SEO
  • prowadzenie kanałów firmy w social mediach
  • organizacja wydarzeń – lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych
  • rankingi – aktywne wsparcie w pozyskaniu informacji
  • wsparcie działań PR-owych – m.in. media relations, pisanie notek PR i artykułów
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi
  • researche dotyczące rynku firm doradczych
  • copywriting i korekty tekstów
  • tworzenie grafik i materiałów zgodnie ze standardami
  • bieżące działania zespołu

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w marketingu
  • znajomość języka angielskiego – minimum poziom B1
  • sprawny i poprawny copywriter – lekkie pióro i wysoka kultura języka (polskiego i obcego)
  • doświadczenie w pracy z systemami zarządzania treścią oraz w prowadzeniu profesjonalnych kanałów w social mediach
  • podstawowe umiejętności związane z obsługą strony internetowej i SEO
  • doświadczenie w pracy przy organizacji eventów/mobilność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • profesjonalne szkolenia dostosowane do stanowiska pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity obejmujące dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz systemu kafeteryjnego
  • 2 dni w roku dodatkowo wolne (Wielki Piątek, Wigilia)
  • wspólne świętowanie sukcesów naszych pracowników oraz wydarzeń firmowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • dodatkowe dni wolne (Wielki Piątek i Wigilia)
  • system kafeteryjny

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 109 biur w 49 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.

Młodszy specjalista ds. marketingu i PR, Skałeczna 2, Kraków