Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. marketingu i PR

BNP Paribas Real Estate Poland sp. z o.o.O firmie

  • Grzybowska 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

BNP Paribas Real Estate Poland sp. z o.o.

Grzybowska 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja działań marketingowych i PR w ramach przyjętej strategii

  • Udział w przygotowaniu informacji prasowych oraz innych treści marketingowych

  • Współpraca i budowanie relacji z klientami wewnętrznymi

  • Koordynacja produkcji materiałów promocyjnych i informacyjnych

  • Zarządzanie publikacjami na stronie internetowej i w social media

  • Współpraca z agencjami reklamowymi, PR, eventowymi w zakresie planowanych działań

  • Kontakt z mediami

  • Komunikacja w social media

  • Koordynacja udziału firmy w targach i konferencjach

  • Realizowanie działań z zakresu komunikacji wewnętrznej

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczenia w obszarze marketingu i PR

  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizowania pracy

  • Chęć rozwoju w obszarze marketingu i PR

  • Umiejętność działania i kreatywnego myślenia pod presją czasu

  • Dobra znajomości nowoczesnych narzędzi komunikacji

  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1) oraz pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość rynku nieruchomości komercyjnych

  • Dodatkowym atutem będzie kierunkowe wykształcenie wyższe – marketing, socjologia, zarządzanie, psychologi

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy, w którym dbamy o nasze wspólne bezpieczeństwo (części wspólne biura pokryliśmy powłoką ochroną TitanSolid, która tworzy antywirusową i antybakteryjną powierzchnie)

  • W obecnej sytuacji epidemicznej hybrydowy model pracy (połączenie pracy zdalnej z pracą stacjonarną w biurze)

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie będącej częścią dużej, międzynarodowej grupy finansowej

  • Udział w lokalnych i międzynarodowych projektach

  • Możliwość nauki i rozwoju w ramach stanowiska oraz w strukturach firmy

  • Współpracę z fajnym zespołem ludzi w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • platforma kafeteryjna

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości, która dostarcza klientom rozwiązania i usługi doradcze w zakresie zarządzania nieruchomościami, wynajmu powierzchni biurowych, handlowych i magazynowych, sprzedaży oraz zakupu nieruchomości komercyjnych, a także ich wycen. Firma jest obecna w 38 krajach. Działa poprzez sieć ponad 180 biur i zatrudnia ponad 5000 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas.

To ludzie są podstawowym fundamentem naszej firmy. To dzięki nim osiągamy sukcesy, poszerzamy horyzonty i jesteśmy w stanie dopasować się do zmieniającego się świata nieruchomości komercyjnych. Chcesz być częścią naszego zespołu? Dowiedz się więcej o naszej ofercie i zaaplikuj!

Przewiń do profilu firmy