Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. marketingu i PR

Rafin Developer Sp. z o.o.-Sp. k.O firmie

  • Stawowa 13, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Rafin Developer Sp. z o.o.-Sp. k.

Stawowa 13

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i wdrażanie kampanii marketingowych w oparciu o przygotowywane analizy marketingowe,

  • Obsługa social media oraz firmowych stron internetowych, redakcja i zamieszczanie treści,

  • Realizacja oraz optymalizacja procesów lead generation,

  • Zbieranie i analizowanie danych rynkowych,

  • Kontakt z kontrahentami w zakresie zakupu mediów oraz ich weryfikacja i monitoring,

  • Organizacja efektywnych działań w kierunku wzrostu udziałów rynkowych i wzmacniania pozycji rynkowej firmy,

  • Monitoring mediów – weryfikacja ogłoszeń prasowych, radiowych oraz reklam w portalach internetowych, wraz z ich analizą,

  • Nadzór nad sekcją PR – przygotowanie materiałów prasowych, współpraca z redakcjami mediów, planowanie działań PR,

  • Bezpośredni nadzór nad nowym projektem portalu internetowego,

  • Organizacja eventów branżowych,

  • Nadzór nad reklamą outdoor - wybór i zakup odpowiednich mediów, kontakt z kontrahentami oraz weryfikacja wykonania.

Nasze wymagania

  • Osoby z min. rocznym doświadczeniem w marketingu,

  • Umiejętności redagowania tekstów marketingowych,

  • Doświadczenia w redakcji stron internetowych,

  • Obsługa Google Analytics, programów mailingowych, Excel,

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, umiejętność analizowania danych marketingowych, wyciągania wniosków i przekazywania rekomendacji

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (preferowane: marketing, komunikacja społeczna, dziennikarstwo, polonistyka),

  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Redagowanie i optymalizacja treści pod kątem SEO,

  • Doświadczenie w obsłudze platform Marketing Automation,

  • Umiejętność pracy w ekosystemie WordPress.

To oferujemy

  • Stabilną umowę o pracę,

  • Realne możliwości rozwoju

  • Udział w ambitnych i ciekawych projektach,

  • Praca w centrum Wrocławia

  • Różnorodność zadań - analityka, realizacja zadań wykraczająca poza kampanie performance’owe.

Firma Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k., doświadczony deweloper na rynku nieruchomości poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu i PR

Przewiń do profilu firmy