Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. marketingu i PR

Web INnovative Software Sp. z o.o. O firmie

Web INnovative Software Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 105/21

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie treści i zarządzanie komunikacją w kanałach Social Media

  • pomoc w monitorowaniu oraz analiza trendów w Social Media

  • pomoc w opracowywaniu strategii działań w obszarze Social Media

  • raportowanie i analiza efektów prowadzonych działań

  • aktywne wsparcie przy prowadzeniu biura prasowego

  • pomoc przy organizowaniu spotkań prasowych i konferencji

  • odpowiadanie na zapytania dziennikarskie

  • redakcja treści komunikatów wewnętrznych i wybranych informacji prasowych

  • publikowanie treści zgodne ze zasadami SEO

  • monitoring mediów

Nasze wymagania

  • Student ostatnich lat studiów

  • Kreatywność, skrupulatność i dokładność

  • Chęć do nauki, rozwoju i szukania nowych rozwiązań

  • Umiejętności tworzenia i redagowania tekstów marketingowych,

  • Kreatywności, samodzielności, zaangażowania i odpowiedzialności.

  • "Lekkie pióro"

To oferujemy

  • interesującą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • stabilne zatrudnienie,

  • samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji,

  • możliwość nabycia nowych umiejętności,

  • motywacyjny system wynagrodzeń,

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Web INnovative Software Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Rozwiązania i portale skierowane są do przedsiębiorców jak i specjalistów z rynku prawnego, finansów, podatków, księgowości, HR. Skupiamy się na dostarczaniu najwyższej jakości informacji cyfrowej w modelu dystrybucyjnym SaaS. Więcej na stronie http://wins.pl/

Przewiń do profilu firmy