Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. marketingu i rekrutacji

ZACHODNIOPOMORSKA SZKOŁA BIZNESU W SZCZECINIE

  • Żołnierska 53, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Żołnierska 53

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • inicjacja, organizacja oraz aktywny udział w projektach promocyjnych Uczelni

  • aktywne pozyskiwanie kandydatów na studia oraz kursy i szkolenia.

  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z Kandydatami uczestniczącymi w procesach rekrutacyjnych - dbamy o komunikację :)

  • komunikację za pośrednictwem strony www oraz profilów społecznościowych

  • dbałość o uczelniane standardy wizualizacji

  • udział w wewnętrznych projektach Uczelni

  • codzienną współpracę ze swoim zespołem i innymi działami na naszej uczelni - gramy zespołowo ;)

Nasze wymagania

  • Czego oczekujemy?

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów wyższych,

  • umiejętności prowadzenia mediów społecznościowych

  • doskonałych zdolności komunikacyjne, w tym zdolności do łatwego nawiązywania kontaktów

  • dobra znajomość pakietu MS Office 365, znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem

  • umiejętności pracy wielozadaniowej,

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy,

  • kreatywności i pomysłowości

  • doświadczenia w pracy w uczelni wyższej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • interesującą pracę w renomowanej Uczelni,

  • pracę w kreatywnym, otwartym i przyjaznym zespole,

  • wybraną formę zatrudnienia (wg. preferencji umowa o pracę lub kontrakt B2B)

  • system wynagrodzenia uwzględniający premię od osiąganych przez Ciebie wyników

  • brak nudy - u nas zawsze dużo się dzieje, wciąż się rozwijamy, dbając przy tym o relacje i codzienny uśmiech,

  • dużą samodzielność w działaniu

  • dofinansowanie do studiów, kursów i szkoleń, pakiet benefitów socjalnych

  • różnorodność wykonywanych zadań

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie to jedna z pierwszych prywatnych uczelni w Polsce, najstarsza i największa prywatna instytucja edukacyjna na Pomorzu Zachodnim. Jesteśmy także Uczelnią, na której pracują ludzie z pasją, energią i mnóstwem pomysłów

Aktualnie Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: młodszy specjalista ds. marketingu i rekrutacji

Przewiń do profilu firmy