Ta oferta pracy jest nieaktualna od 316 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. marketingu i rozwoju

  • Biała Podlaska, Chełm, Kraśnik, Lublin, Puławy, Zamość, lubelskie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Zdobywaj cenne doświadczenie zawodowe razem z nami!
    Miejsce pracy: Biała Podlaska, Chełm, Kraśnik, Lublin, Puławy, Zamość
    Region: lubelskie

    Zadania:

    • Współpraca przy realizacji firmowej strategii marketingowej, poprzez m.in.:
      • dystrybucje materiałów promocyjno-reklamowych oraz informacyjnych
      • dbanie o identyfikację wizualną firmy
      • budowanie wizerunku firmy
      • nawiązanie współpracy ze szkołami średnimi, uczelniami i zakładami pracy
    • Szeroko rozumiana realizacja kampanii promocyjnej.
    • Monitoring działań konkurencji.
    • Realizacja planu rozwoju szkoły.
    • Realizacja obowiązujących standardów obsługi.
    • Działania zwiększające przychody.
    • Bezpośrednia obsługa Klienta i bezpośrednie wsparcie działań intensyfikujących sprzedaż.

    Oczekiwania:

    • Najbardziej ze wszystkiego cenimy chęć pracy !!!!!
    • Aktywność - patrzymy też na wolontariat – premiujemy osoby, którym „chciało się chcieć”.
    • Kreatywność, tzw. open – mind, duża energia i konsekwencja w działaniu, umiejętność efektywnej i samodzielnej pracy, również pod presją czasu.
    • Swoboda w nawiązywaniu nowych kontaktów.
    • Umiejętności pracy wynikowej i realizacji założonych planów sprzedażowych.
    • Własny samochód do wykorzystywania do celów służbowych.

    Oferujemy:

    • Realną możliwość zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń.
    • Satysfakcję z osiąganych wspólnie sukcesów.
    • Różnorodność zadań.
    • Pracę w pozytywnym i zgranym zespole.
    • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami