Ta oferta pracy jest nieaktualna od 50 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy specjalista ds. marketingu i rozwoju

  • Zielona Góra, Żagań, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 07.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Zdobywaj cenne doświadczenie zawodowe razem z nami!
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Żagań
Region: lubuskie

Zadania:

  • Współpraca przy realizacji firmowej strategii marketingowej, poprzez m.in.:
    • dystrybucje materiałów promocyjno-reklamowych oraz informacyjnych
    • dbanie o identyfikację wizualną firmy
    • budowanie wizerunku firmy
    • nawiązanie współpracy ze szkołami średnimi, uczelniami i zakładami pracy
  • Szeroko rozumiana realizacja kampanii promocyjnej.
  • Monitoring działań konkurencji.
  • Realizacja planu rozwoju szkoły.
  • Realizacja obowiązujących standardów obsługi.
  • Działania zwiększające przychody.
  • Bezpośrednia obsługa Klienta i bezpośrednie wsparcie działań intensyfikujących sprzedaż.

Oczekiwania:

  • Najbardziej ze wszystkiego cenimy chęć pracy !!!!!
  • Aktywność - patrzymy też na wolontariat – premiujemy osoby, którym „chciało się chcieć”,
  • Kreatywność, tzw. open – mind, duża energia i konsekwencja w działaniu, umiejętność efektywnej i samodzielnej pracy, również pod presją czasu.
  • Swoboda w nawiązywaniu nowych kontaktów,
  • Umiejętności pracy wynikowej i realizacji założonych planów sprzedażowych
  • Własny samochód do wykorzystywania do celów służbowych.

Oferujemy:

  • Realną możliwość zdobywania nowej wiedzy i doświadczeń,
  • Satysfakcję z osiąganych wspólnie sukcesów,
  • Różnorodność zadań,
  • Pracę w pozytywnym i zgranym zespole,
  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach.
Dokumenty aplikacyjne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacyjnych prosimy przesłać klikając w aplikuj!

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej