Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu internetowego

Aventus GroupO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Rozwijaj skrzydła razem z nami

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 8 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 12 krajach świata m.in. w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie, Kazachstanie, Dominikanie i Wietnamie.
miejsce pracy: Białystok

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizowanie oraz analiza kampanii marketingowych
  • Wysyłka kampanii mailingowych
  • Sporządzanie raportów i przygotowywanie rekomendacji
  • Monitorowanie i aktualizacja treści na stronach internetowych
  • Monitorowanie rynku (trendy, działania konkurencji, nowości)
  • Współpraca z grafikami i copy writterami

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z dowolnym narzędziem do e-mail marketingu (mile widziane Sales Manago)
  • Znajomość Google Analytics
  • Wiedza dotycząca aktualnych rozwiązań e-commerce
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Ścisły umysł

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań stosowanych w marketing automation
  • Znajomość zagadnień SEM/ SEO
  • Doświadczenie w analityce ecommerce

Oferujemy:

  • Praca w kreatywnym zespole
  • Międzynarodow firma
  • Pakiet medyczny/ karta sportowa
  • Biblioteka czasopism i książek
  • Strefa chillout

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy