Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. marketingu internetowego

PTWP

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie treści copywriterskich na potrzeby SEO/Social Media/PPC w ramach prowadzonych przez Grupę PTWP projektów

  • Tworzenie oraz nadzorowanie kampanii PPC (Google Ads, Facebook Ads)

  • Wsparcie w prowadzeniu kont w mediach społecznościowych Grupy PTWP

  • Bieżąca współpraca z zespołami redakcyjnymi, Działem IT i Komunikacji oraz ich wsparcie w zakresie marketingu cyfrowego – analiza, wnioski, zgłaszanie inicjatyw i pomysłów

  • Analiza najważniejszych danych na podstawie przeprowadzonych działań marketingowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie marketingu internetowego

  • Dobra znajomość systemów do pozyskiwania ruchu płatnego (PPC): Google Ads, Facebook Ads

  • Minimum podstawowa znajomość narzędzi Google: Google Analytics, Google Search Console, Google Data Studio

  • Duża samodzielność w działaniu, umiejętność ustalania priorytetów

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi marketingowych: Ahrefs, Semrush, Senuto, SEMstorm, Ubersuggest lub podobnych

  • Doświadczenie w optymalizacji i działań marketingowych dla dużych serwisów internetowych poparte znajomością różnych aspektów i technik

To oferujemy

  • Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w gronie profesjonalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę

  • Dużą samodzielność w działaniu

PTWP

Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. (Grupa PTWP) jest firmą działającą w obszarze zintegrowanych rozwiązań w zakresie komunikacji i nowych mediów, jej aktywność skupia się na rynku internetowym. Grupa PTWP zajmuje się organizacją kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym. W skład Grupy PTWP wchodzi także spółka PTWP-ONLINE Sp. z o.o. wydawca 20 portali branżowych oraz PTWP Event Center zarządzająca Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Halą Widowiskowo-Sportową Spodek w Katowicach.

Przewiń do profilu firmy