Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Stokrotka Sp. z o.o.

  • Projektowa 1, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Projektowa 1

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie profili firmowych w mediach społecznościowych

  • Współpraca z agencjami w zakresie prowadzenia kampanii w Google Ads, Facebook Ads

  • Tworzenie kampanii mailingowych

  • Monitorowanie i optymalizowanie działań na podstawie analizy danych

  • Aktywny udział w planowaniu działań marketingowych

  • Współpraca z influencerami

  • Współpraca z działami wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość aktualnych trendów w obszarze marketingu internetowego

  • Znajomość narzędzi Google Analytics, CMS

  • Rozumienie specyfiki komunikacji i reklamy w Internecie

  • Umiejętności analityczne

  • Kreatywność oraz otwartość na nowości

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy we współpracy z najlepszymi specjalistami

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów biznesowych

  • Realną szansę na awans

  • Szkolenia i możliwość rozwoju kompetencji

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

  • Kartę zakupową z okazji świąt

  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • szkolenia