Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Dealz Poland Sp. z o.o.

Dąbrowskiego 79A

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kanałów social media (moderacja, tworzenie grafik)

  • Koordynacja budowy oraz aktualizacji nowej strony internetowej

  • Współpraca z blogerami i influencerami

  • Wdrożenie oraz koordynacja komunikacji mailingowej

  • Analiza działań konkurencji

  • Uczestnictwo w dodatkowych projektach marketingowych non-digital

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Praktyczna znajomość programów graficznych

  • Praktyczna znajomość rynku mediów w szczególności w zakresu digital

  • Kreatywność oraz otwartość do dzielenia się nowymi pomysłami

  • Motywacja, zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pojawiających się wyzwań

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Stabilność zatrudnienia

  • Korzystne warunki wynagradzania

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Dobrze wyposażone biuro w centrum Poznania

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Przewiń do profilu firmy