Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego

BlueSky System Sp. z o.o.O firmie

3 500‐10 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Wspólna 40
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

BlueSky System Sp. z o.o.

Wspólna 40

Poznań

Jeśli kontakt z Klientem dostarcza Ci mnóstwo radości, a dodatkowo kampanie Google Ads i Social Ads nie są Ci obce, to szukamy właśnie Ciebie!

Dodatkowo docenimy Cię za:

  • otwartość i bezproblemowe nawiązywanie nowych kontaktów,
  • wytrwałe dążenie do określonego celu,
  • umiejętność realizowania strategii reklamowej,
  • chęć nieustannego rozwoju,
  • pozytywne nastawienie.
  • no i uśmiech :)

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w telefonicznej obsłudze B2B i pozyskiwania nowych Klientów,
  • umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia,
  • dbałości nawet o najmniejsze szczegóły i dokładności,
  • umiejętności wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji do dalszych działań,
  • gotowości i dyspozycyjności do pracy,
  • samodzielności i terminowości w działaniu,
  • znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodne wypowiedzi.

Dodatkowym atutem będzie podstawowe doświadczenie w obsłudze kampanii Google Ads i Social Ads oraz znajomość narzędzia Google Analytics.

Jakie obowiązki Ci powierzymy?

  • pozyskiwanie nowych Klientów (sprzedaż oparta na zimnej bazie oraz leadach marketingowych),
  • stały kontakt i budowanie relacji B2B z Klientami,
  • prowadzenie kampanii reklamowych Google Ads i Social Ads,
  • dbanie o efektywność prowadzonych działań,
  • realizację założonych KPI,
  • tworzenie strategii kampanii reklamowych i Media Planów,
  • terminowe raportowanie wyników w Google Data Studio.

Na co możesz liczyć?

  • pełne szkolenie z SEO, Google Ads, Social Ads oraz Google Analytics,
  • stałe wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem,
  • prowizja uzależniona od wyników pracy.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 3 500 - 10 000 netto podstawy + prowizja!

Chętnie nawiążemy współpracę B2B więc nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV oraz List Motywacyjny!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy