Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego

Teledeal A.M. Zachwieja sp.j.O firmie

3 500‐4 500 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Opis stanowiska

Jesteśmy zespołem kilkunastu młodych ludzi, którzy z pasją prowadzą sklepy motoryzacyjne Sprzegla24.pl oraz Sprzeglo.com.pl. W ostatnim czasie rozwijamy się bardzo dynamicznie i czujemy, że przyszedł czas na zaproszenie do współpracy nowej osoby.

Gdy dołączysz do naszego zespołu, będziesz rozwijał się głównie w obszarze SEO. Zdobędziesz również wiedzę w innych dziedzinach marketingu, takich jak Google Ads czy promocja na Allegro.

Pracujemy zespołowo, otrzymasz więc wsparcie merytoryczne w zakresie prowadzonych działań.

Jeśli czujesz, że dasz radę podjąć to wyzwanie oraz marzysz o pracy, w której będziesz miał realny wpływ na rozwój firmy, to aplikuj już dziś!

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Pisanie tekstów SEO związanych z motoryzacją
  • Korekta tekstów SEO dostarczanych przez copywriterów (pod kątem merytorycznym, poprawności językowej oraz HTML)
  • Zestawianie danych dotyczących linków i fraz w tabelach Excel
  • Zlecanie przygotowania materiałów promocyjnych firmom zewnętrznym (np. wizytówki, szyldy, bannery, gadżety firmowe)
  • Wsparcie działań promocyjnych prowadzonych na Allegro oraz Ceneo
  • Współpraca z mediami branżowymi
  • Promocja w mediach społecznościowych
  • Wdrażanie własnych pomysłów marketingowych wraz z ich testowaniem oraz analizą wyników

Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie marketingiem internetowym
  • Znajomość podstaw HTML
  • Znajomość podstaw MS EXCEL
  • Podstawowa znajomość zagadnień SEO
  • Lekkie pióro, umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną

Nie obrazimy się jeśli dodatkowo posiadasz:

  • Znajomość Wordpressa
  • Doświadczenie w pisaniu tekstów na strony internetowe
  • Znajomość Google Search Console
  • Znajomość Surfer SEO / Semstorm / Senuto lub innych narzędzi SEO
  • Pasję do motoryzacji i mechaniki

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie 3500-4500 zł brutto + premie zależne od wyników
  • Umowę o pracę / Umowę B2B (lub umowę zlecenie jeśli jesteś studentem)
  • Zatrudnienie na pełny etat (minimum 4/5 etatu)
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej
  • Budżet szkoleniowy, zakup książek, prasy branżowej
  • Świetną atmosferę i rewelacyjnych współpracowników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowych technologii i narzędzi
  • Realny wpływ na kreowanie rozwoju firmy

Czy możliwa jest rekrutacja online?

  • Tak. Jeśli zainteresuje nas Twoje CV zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną w naszym biurze w Warszawie (al. Krakowska 173, niedaleko lotniska Okęcie) lub na rozmowę rekrutacyjną online (wideokonferencja). Forma rozmowy zależy od Twoich preferencji.
Akceptujesz wyzwanie? Jeśli tak, wyślij nam swoje CV już dziś.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy