Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego

VSC Sp.z o.o. sp.k.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

VSC Sp.z o.o. sp.k.

Gwiaździsta 66

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad stroną internetową jakoscobslugi.pl,
  • systematyczna promocja Programu na portalach społecznościowych,
  • projektowanie i przygotowywanie mailingów,
  • prowadzenie statystyk i analiza wyników.

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w branży e-commerce/marketing internetowy/PR
  • kreatywność i samodzielność,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość programów graficznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz system motywacyjny nakierowany na osiągnięcie celów,
  • nowoczesne biuro w centrum miasta,
  • profesjonalny zespół współpracowników,
  • pakiet Multisport.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Grupa VSC to stabilna firma z ugruntowaną pozycją rynkową. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w usługach z zakresu marketingu relacji. Nasz sukces opiera się na łączeniu wiedzy i badań marketingowych z praktycznym wsparciem sprzedaży, motywacji i lojalności. Liczne nagrody: Diament Forbes 2013 i 2014, e-Diament Forbes 2013, Gazela Biznesu 2012, plasują nas na pozycji lidera w branży. Więcej informacji na: www.grupavsc.pl

Młodszy Specjalista ds. Marketingu Internetowego, Gwiaździsta 66, Wrocław