Młodszy Specjalista ds. Marketingu/Junior Marketing Specialist

Elit Polska Sp. z o.o.O firmie

Elit Polska Sp. z o.o.

Kornela Makuszyńskiego 24

Kraków

Członek grupy kapitałowej LKQ Corporation – największego na świecie dystrybutora części samochodowych - ELIT Polska Sp. z o.o. poszukuje odważnego w podejmowaniu decyzji, odnoszącego sukcesy w kreowaniu polityki finansowej kandydata na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Marketingu
/Junior Marketing Specialist

Opis stanowiska:

  • tworzenie materiałów promocyjnych: filmy, webinary, prezentacje;
  • wdrażanie, monitorowanie oraz analiza efektywności prowadzonych działań promocyjnych;
  • monitorowanie aktualnych trendów rynkowych i docelowych działań marketingowych;
  • przygotowanie i realizacja komunikacji mailingowej;
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w celu realizacji szeroko rozumianych materiałów promocyjnych i reklamowych (filmy, prezentacje, copywriting, działania PR);
  • pomoc w realizacji eventów firmowych;
  • wsparcie promocyjne dla filii ELIT;
  • gromadzenie danych oraz analiz wyników kampanii promocyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe związane z marketingiem, dziennikarstwem lub projektowaniem graficznym;
  • doświadczenie w prowadzeniu działań zwiększających sprzedaż (trade marketing);
  • umiejętność projektowania szat graficznych w wybranym programie graficznym;
  • rozwinięte umiejętności w tworzeniu komunikacji marketingowej;
  • znajomość narzędzi marketingowych, m.in. social media, Google Analytics, excel, Freshmail (lub podobne)
  • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie C1;
  • chęć nauki oraz proaktywne nastawienie do nowych wyzwań.

Oferujemy:

  • szeroką przestrzeń dla własnych pomysłów;
  • ciekawą pracę w stabilnej na rynku firmie;
  • przyjazną atmosferę, elastyczne, niestandardowe godziny pracy również poza siedzibą firmy;
  • odpowiednie narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków i osiąganych wyników;
  • bonusy, premie oraz inne świadczenia poza płacowe (prywatna opieka medyczna, zniżki na zakup produktów z asortymentu).

Kraków

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Prosimy o aplikacje ze spełnieniem wszystkich przedstawionych wymagań w formie CV.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy