Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu (k/m)

Cordia Management Poland Sp z o.o.O firmie

Cordia Management Poland Sp z o.o.

Koszykowa 61b

Warszawa

MŁODSZY SPECJALISTA DS. MARKETINGU (K/M)

KIM JESTEŚMY?

Cordia stanowi część międzynarodowej grupy Futureal z siedzibą na Węgrzech, jednej z 10 największych grup deweloperskich i inwestycyjnych Europy Środkowej.

Jesteśmy obecni w Polsce od 2014 r., gdzie od początku swojej działalności sukcesywnie budujemy bank ziemi oraz poszerzamy portfolio projektów mieszkaniowych w Krakowie, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu. Wśród zrealizowanych projektów na szczególną uwagę zasługują między innymi krakowskie osiedle Supernova oraz warszawskie Zielone Bemowo – wyróżniające się unikalnym mariażem nowoczesnego budownictwa z atrakcyjną, pełną zieleni lokalizacją. W tym roku do listy sfinalizowanych projektów dołączy apartamentowiec Lotniczówka w Krakowie, a w 2021 warszawski Horyzont Praga.

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, lekcje językowe, wczasy pod gruszą)

TWOJE ZADANIA:

  • Proofreading materiałów marketingowych i PR
  • Obsługa strony internetowej i prezentera, tworzenie treści oraz testowanie funkcjonalności
  • Współtworzenie materiałów na potrzeby komunikacji wewnętrznej (newsletter) i zewnętrznej
  • Organizacja konferencji, targów i wydarzeń branżowych
  • Aktualizowanie informacji sprzedażowych w mediach
  • Zarządzanie kampaniami w mediach społecznościowych
  • Przygotowywanie i zamawianie materiałów promocyjnych
  • Współtworzenie strategii marketingowej nowych projektów
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami (agencja reklamowa, dom mediowy, etc.)

KLUCZOWE KOMPETENCJE:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub w agencji reklamowej / PR
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz przełożenia wyników analizy na strategię i dalszą komunikację
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office
  • Zainteresowanie branżą nieruchomości – mile widziane

IDEALNY KANDYDAT:

  • Jest proaktywny, uśmiechnięty i optymistycznie nastawiony do nowych wyzwań
  • Posiada wysokorozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Jest samodzielny, dokładny i dotrzymuje terminów

Prosimy o przesłanie CV zawierającego klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cordia Management Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cordia Management Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Cordia Management Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Koszykowej 61b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy