Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. marketingu

GynCentrum Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Gyncentrum to lider wśród ośrodków leczenia niepłodności w Polsce. Kompleksowa diagnostyka, nowoczesne metody leczenia, inwestycje w nowe technologie medyczne i kolejne placówek pozwalają nam zatroszczyć się o Pacjentów na najwyższym światowym poziomie.

Dziś w grupie Gyncentrum działają 4 placówki leczenia niepłodności, wielospecjalistyczne centrum medyczne, klinika przeszczepu włosów, klinika medycyny estetycznej, centrum liposukcji, prywatny szpital oraz laboratorium genetyczne.

Pracujemy w zespole ceniących sobie profesjonalizm i rzetelność specjalistów z różnych dziedzin. Efektywna komunikacja i dotarcie z tak różnorodną ofertą medyczną do naszych pacjentów wymaga skutecznego wsparcia marketingowego. Jeśli pojęcia social media, lead genetarion, content marketing nie są Ci obce i chcesz rozwijać się zawodowo w tym kierunku wyślij nam swoje CV.

Opis stanowiska:

  • Opracowanie koncepcji i aktualizacja materiałów marketingowych (ulotki, foldery, plakaty).
  • Zarządzanie treścią i aktualizacja stron internetowych.
  • Współpraca przy tworzeniu i realizacji harmonogramów social media.
  • Tworzenie contentu i grafik na potrzeby profili społecznościowych.
  • Współpraca przy organizacji eventów, konferencji i udziału firmy w targach.
  • Udział w tworzeniu kampanii marketingowych (wizerunkowe, sprzedażowe, lead generation).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, najlepiej z obszaru marketingu.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok).
  • Łatwość w tworzeniu tekstów do materiałów drukowanych i online.
  • Znajomość systemów zarządzania treścią CMS (Wordpress).
  • Umiejętność pracy z pakietem MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Kreatywność, inwencja twórcza i zaangażowanie.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads i FB Ads.
  • Umiejętność obróbki graficznej i retuszu zdjęć.
  • Znajomość narzędzi marketingowych (email marketing, live chat).

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w różnorodnych projektach marketingowych.
  • Rozwój w obszarze digital marketingu.
  • Pełną wyzwań pracę w zgranym i zaangażowanym zespole.
  • Przyjazną i twórczą atmosferę w pracy.
  • Umowę o pracę, pełny etat.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy