Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

TEEKANNE Polska Sp. z o.o.

  • Kokotów (pow. wielicki)

    Kokotów (pow. wielicki), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie codziennej pracy działu marketingu

  • Prowadzenie działań i komunikacji w kanałach social media oraz zewnętrznej komunikacji firmy

  • Tworzenie i redagowanie angażujących treści oraz aktualizacja strony internetowej klienta

  • Tworzenie materiałów marketingowych, promocyjnych i informacyjnych

  • Bieżąca analiza i monitoring trendów na rynku

  • Przygotowywanie raportów, prezentacji

  • Organizacja spotkań, konferencji, testów konsumenckich

  • Efektywna współpraca z pozostałymi działami w firmie oraz partnerami i podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Lekkość pióra

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Dobra znajomość programów komputerowych pakietu MS Office (w tym Ms Excel)

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań

  • Komunikatywność, kreatywność i samodzielność

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu, znajomość trendów marketingowych

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie w międzynarodowym środowisku

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom

  • Pakiet medyczny

  • Dofinansowanie do Karty Multisport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

TEEKANNE POLSKA Sp. z o.o. należąca do międzynarodowego koncernu, będącego jednym z największych producentów herbaty na świecie poszukuje do nowo wybudowanego zakładu produkcyjnego:

Przewiń do profilu firmy