Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. marketingu

ACTIVEBRAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie kart produktów;

  • edycja treści w sklepie internetowym i na blogu;

  • aktualizacja oferty, optymalizacja UX, wyłapywanie błędów i ich naprawa;

  • tworzenie i redagowanie tekstów;

  • tworzenie materiałów promocyjnych i dostosowywanie ich na potrzeby akcji marketingowych online;

  • opracowanie raportów i analiz;

  • współpraca z działami zaopatrzenia i obsługi klienta;

  • wspieranie rozwoju sklepu internetowego.

Nasze wymagania

  • masz za sobą pierwsze doświadczenie z marketing internetowym,

  • jesteś pasjonatem social media i ogólnie pojętego e-commerce;

  • kreatywność i lekkie pióro to Twoje mocne strony;

  • chcesz się uczyć nowych rzeczy i poszerzać swoje horyzonty.

To oferujemy

  • realizację innowacyjnych projektów marketingowych i możliwość korzystania z najnowszych narzędzi;

  • twórczą atmosferę w pracy i zespół, który będzie Cię wspierał;

  • szkolenia z dziedziny social media i ogólnie pojętego E-commerce;

  • stabilne zatrudnienie - na umowę o pracę i pełen etat lub B2B

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • stały rabat na cały asortyment internetowego sklepu krakvet.pl.