Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

TEEKANNE Polska Sp. z o.o.

  • Kokotów (pow. wielicki), Kraków

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista
Spółka TEEKANNE Polska, należąca do międzynarodowego koncernu, będącego jednym z największych producentów herbaty na świecie, poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie codziennej pracy działu marketingu
  • Współpraca z agencją w zakresie prowadzenia działań i komunikacji w kanałach social media oraz zewnętrznej komunikacji firmy
  • Redagowanie angażujących treści oraz aktualizacja strony internetowej klienta
  • Tworzenie materiałów marketingowych, promocyjnych i informacyjnych
  • Bieżąca analiza i monitoring trendów na rynku
  • Przygotowywanie raportów, prezentacji
  • Organizacja spotkań, konferencji
  • Efektywna współpraca z pozostałymi działami w firmie oraz partnerami i podwykonawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Lekkość pióra
  • Praktyczna znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu marketingu, znajomość trendów marketingowych
  • Kreatywność i samodzielność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi programów MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet Medyczny
  • Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV (również w języku angielskim) z podaniem nazwy stanowiska za pomocą przycisku:

Zwracamy uwagę, że w wypadku, gdy Państwa CV i inne wysłane nam dokumenty rekrutacyjne zawierają poza danymi obejmującymi: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia także i inne dane, w tym na przykład Państwa zdjęcie, abyśmy mogli je przetwarzać wymagane jest złożenie przez Państwa oświadczenia o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teekanne Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Kokotowie 32-002, Kokotów 810, dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji.”

Natomiast w wypadku, gdyby chcieli Państwo, abyśmy pozostawili Państwa CV wraz z pozostałymi dokumentami na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji należy zawrzeć w CV dodatkowo zgodę o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Teekanne Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Kokotowie 32-002, Kokotów 810, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacji.”

Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania Państwa danych dostępne są na stronie internetowej: https://www.teekanne.pl/informacja-o-ochronie-danych-osobowych

Ogłoszenie archiwalne