Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Stokrotka Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Aktualnie do pracy w naszej Centrali w Lublinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Z nami zyskasz:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego we współpracy z najlepszymi specjalistami,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w kreatywnym zespole,
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • Pakiet benefitów socjalnych – czuj się z nami dobrze!

Jakie będą Twoje główne zadania:

  • Koordynowanie procesu cotygodniowych kampanii billboardowych,
  • Przygotowywanie cyklicznych materiałów reklamowych,
  • Współpraca z kontrahentami zewnętrznymi (m.in. agencje reklamowe, drukarnie),
    oraz współpraca z działami wewnątrz firmy,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane: marketing, zarządzanie, pokrewne),
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy, samodzielności, terminowości.

Mile widziane:

  • Doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi,
  • Doświadczenie w pracy przy projektach graficznych.
Jeżeli spełniasz powyższe wymagania i chcesz się rozwijać zawodowo
… wyślij do nas CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.
NASZE BENEFITY:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Karta zakupowa do sklepów Stokrotka zasilana dwa razy w roku z okazji świąt
  • Karta sportowa Fit Profit – możliwość skorzystania z ponad 3500 obiektów w całej Polsce
  • Dofinansowania do imprez kulturalno-oświatowych i sportowo-rekreacyjnych
  • Nowoczesne szkolenia e-learningowe i stanowiskowe dla każdego!
  • Wyprawki szkolne i dofinansowania do kolonii
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Możliwość awansu (ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego)
  • I wiele innych!

Ogłoszenie archiwalne