Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds.Marketingu

Eurocash S.A.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Grupa Eurocash:

to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Aktualnie do sieci sklepów franczyzowych Groszek poszukujemy Kandydatów, na poniższe stanowisko.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • Przygotowywanie cyklicznych materiałów reklamowych (gazetki, plakaty)
  • Koordynowanie procesu cotygodniowych kampanii promocyjnych
  • Współpraca z kontrahentami zewnętrznymi (m.in. agencje reklamowe, drukarnie),
    oraz współpraca z działami wewnątrz firmy (Dział operacji i Dział Handlowy)
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.
  • Rozliczenia budżetów
  • Administrowanie stronami www

IDEALNY KANDYDAT POWINIEN POSIADAĆ:

  • znajomość branży FMCG
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysokie zdolności interpersonalne – komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • inicjatywę i samodzielność w działaniu,
  • rzetelność i umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
  • dobrą znajomość pakietu MS Office, w szczególność Mircosoft Excel

CO DLA CIEBIE MAMY?

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę, o pracę,
  • ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę w kreatywnym i pozytywnym zespole
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. karty fitness, pakiet medyczny, paczki świąteczne, pikniki rodzinne itp.).

Ogłoszenie archiwalne