Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Lamar Sp. z o.o.

  • Oleśnica

    Oleśnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w kreowaniu wizerunku Firmy i Produktu online i offline, prowadzenie strony internetowej i kanałów w mediach społecznościowych z uwzględnieniem SEO;

  • Tworzenie materiałów marketingowych, treści promocyjnych tekstowo-zdjęciowych;

  • Analizowanie trendów rynkowych i działań konkurencji w zakresie podjętych działań w kanałach cyfrowych;

  • Opracowywanie materiałów marketingowo-sprzedażowych (PPT,DTP);

  • Realizacja i optymalizacja kampanii marketingowo-sprzedażowych w kanale online (internet, social media) na podstawie otrzymanych założeń;

  • Tworzenie bazy klientów i kalendarza działań marketingowych;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, online marketing, PR);

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Znajomość mediów społecznościowych;

  • Znajomość narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce;

  • Podstawowa znajomość programów graficznych, umiejętność obróbki zdjęć;

  • Bardzo dobre umiejętności analityczne;

  • Otwartość na potrzeby klienta i nastawienie na efektywność

  • Konsekwencja w działaniu oraz bardzo dobra organizacji pracy

Mile widziane

  • Podstawy SEO/SEM;

  • Podstawowa znajomość HTML/CSS;

  • Znajomość oprogramowania z pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop, Lightroom lub Premiere).

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Praca w ambitnym i kreatywnym zespole;

  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport;

  • Udział w tworzeniu innowacyjnych produktów;

  • Udział w międzynarodowych targach i imprezach;

  • Umowę o pracę;

Firma LAMAR z siedzibą w Smardzowie (między Wrocławiem, a Oleśnicą) posiada blisko 26 – letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. LAMAR jest producentem nadwozi i akcesoriów do samochodów dostawczych.

Przewiń do profilu firmy