Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu oraz Eventów

SALES HR

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest polska firma, działająca również na rynkach międzynarodowych.

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i projektowanie eventów oraz konferencji dla klientów (kreowanie pomysłów na eventy, tworzenie prezentacji i scenariuszy wydarzeń)

  • Planowanie oraz udział w krajowych/międzynarodowych imprezach targowych

  • Przygotowywanie materiałów do prezentacji dla klientów (praca z grafikami)

  • Research w ramach planowanych działań eventowych

  • Przygotowanie stoisk targowych, współpraca z projektantami

  • Wsparcie działu marketingowe w codziennych działaniach

Wymagania pracodawcy

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, poziom min. B2

  • Dobra znajomość pakietu MS Office; w szczególności programu PowerPoint

  • Umiejętność nawiązywana relacji z klientami,

  • Kreatywne/oryginalne podejście do życia i pracy

  • Wysoko rozwinięte kompetencje miękkie: komunikatywność, elastyczność, oraz dynamika w działaniu

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Motywacja do nauki i otwartość na nowe doświadczenia, nastawienie na cel

Pracodawca oferuje

  • Otwartość na oczekiwania finansowe kandydata

  • Pakiet benefitów : bony, karta sportowa, opieka medyczna

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • Dużą samodzielność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna