Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

YES Biżuteria

  • Świerzawska 1, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Świerzawska 1

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Współprowadzenie projektów marketingowych

  • Współtworzenie oraz wdrażanie koncepcji działań promocyjnych dla topowej marki jubilerskiej na rynku polskim i czeskim

  • Przygotowywanie analizy rynku, działań konkurencji oraz rekomendacji nowych działań w tym obszarze

  • Koordynowanie procesu tworzenia materiałów marketingowych tj. ulotki, katalogi, reklamy w C.H.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy w marketingu lub agencji reklamowej

  • Masz doświadczenie w pracy projektowej

  • Rozumiesz czym jest strategia marketingowa i jak ją realizować na poziomie operacyjnym

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu min. średnio-zaawansowanym w mowie i piśmie (język czeski będzie dodatkowym atutem)

  • Działasz samodzielnie i potrafisz dobrze zorganizować sobie pracę

Mile widziane

  • Znajomość języka czeskiego

To oferujemy

  • Pracę w kreatywnym zespole tworzącym innowacyjne projekty

  • Wspierające środowisko pracy

  • Profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia

  • Pracę wśród dóbr luksusowych

  • Możliwość kreowania własnych projektów

  • Otwartość na innowacyjne rozwiązania

  • Dużą samodzielność i możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Kursy językowe

  • Bistro z pysznym jedzeniem na miejscu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

  • szkolenia

  • Pakiet sportowy w korzystnej cenie

  • paczki okolicznościowe

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 180 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Zrealizuj swoje marzenia i zostań częścią wiodącej marki biżuteryjnej.

Przewiń do profilu firmy

Osiągnięcia YES

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy dizajn i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

Brylant Polskiej Gospodarki 2020

TOP MARKA 2020

SuperProdukt Świata Kobiety 2019

Top Avanti 2019

Doskonałość Mody Twój Styl 2019

Daymakerindex 2019 - I miejsce w Polsce za jakość obsługi klienta