Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne "Synteza" Sp. z o.o.O firmie

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne "Synteza" Sp. z o.o.

Świętego Michała 67

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Głównym celem stanowiska jest realizacja polityki marketingowej firmy w obszarze branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

  • Realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej firmy.

  • Opracowywanie i realizacje działań promocyjnych, w tym działań realizowanych w obszarze online.

  • Obsługa stron www, mediów społecznościowych firmy i produktów.

  • Tworzenie prostych projektów graficznych na potrzeby przedsiębiorstwa.

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje reklamowe, drukarnie itp.).

  • Uczestniczenie we wskazanych projektach rozwojowych firmy i realizacja wyznaczonych zadań w tych projektach.

  • Opracowywanie koncepcji i zlecanie produkcji gadżetów reklamowych.

  • Wsparcie organizacyjne i promocyjne zleconych przez przełożonych wydarzeń branżowych.

  • Sporządzanie raportów uwzględniających cele, przebieg i efekty przeprowadzonych działań.

  • Tworzenie prezentacji

  • Prowadzenie w należyty sposób i wg wytycznych przełożonych dokumentacji działowej.

  • Bieżące wsparcie Działów Sprzedaży w obszarach wskazanych przez kierownika.

Nasze wymagania

  • wykształcenie marketingowe lub pokrewne

  • wiedza z zakresu marketingu i reklamy – znajomość narzędzi marketingowych, PR oraz komunikacji internetowej

  • wiedza z obszaru mediów społecznościowych

  • podstawowa umiejętność obsługi programów graficznych

  • obsługa programów Office (Word, Excel, Power Point)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji działań marketingowych

  • znajomość silnków CMS i językaHTML

  • znajomość Google Ads, Google Analytics, Menedżer reklam FB

  • znajomość DTP

  • znajomość branży farmaceutycznej/kosmetycznej

  • Szukamy osóbnastawionych na cel, dobrze zorganizowanych, potrafiący pracować z krótkimi terminami realizacji oraz kilkoma projektami jednocześnie, wykazujących poczucie estetyki graficznej. Oczekujemy otwartości na zdobywanie nowych umiejętności i rozwój.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stałe godziny pracy

  • opiekę medyczną (lekarz ogólny, stomatolog)

  • możliwość nauki i rozwoju

  • system socjalny i motywacyjny

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy