Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. marketingu

airRoxy Sp. z o.o.O firmie

airRoxy Sp. z o.o.

Graniczna 40

Przyszowice (pow. gliwicki)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kreatywnych treści w j. polskim angielskim na potrzeby różnych kanałów komunikacji

  • Tworzenie i realizację kampanii marketingowych oraz mailingowych

  • Ocena efektywności kampanii wraz z propozycjami kolejnych działań

  • Edytowanie i przygotowanie treści w grafice wektorowej

  • Przygotowywanie indywidualnych treści wg potrzeb naszych klientów

  • Badanie otoczenia rynkowego i konkurencyjnego

  • Organizacja, zamawianie i zarządzanie narzędziami marketingowymi (gadżetami, regałami itp.)

  • Edytowanie i przygotowanie treści w grafice wektorowej - corel

  • Przygotowywanie indywidualnych treści wg potrzeb naszych klientów w programie ms excel oraz corel

  • Obsługa social mediów

  • Obróbka zdjęć pod kątem produktowym

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja miejsca pracy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – dałabym do mile widziane

  • Zdolności copywriterskie w języku polskim

  • Twórcze, nieszablonowe myślenie, lekkość pióra

  • Entuzjazm, elastyczność i zdolności organizacyjne

  • Obycie w trendach marketingowych oraz w social mediach

Mile widziane

  • Umiesz tworzyć i obsługiwać kampanie na FB, Instagramie i innych social mediach

  • Znasz narzędzia takie jak: corel, indesign, google analytics, konta firmowe linkedIn, facebook, instagram, pinterest,

  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów marketingowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • W okres próbnym praca w siedzibie firmy / po okresie próbnym możliwa praca hybrydowa

  • Umowa o pracę

  • Duża autonomia podczas realizacji zadań

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Możliwość odbycia szkoleń branżowych zew. finansowanych przez pracodawcę po okresie próbnym

  • Praca w młodym przyjaznym zespole w międzynarodowym środowisku

  • Zaplecze socjalne

  • Spotkania integracyjne

  • Pierwszy etap rekrutacji – online

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Jesteśmy polską, rodzinną firmą produkującą wentylatory, oraz akcesoria do wentylacji. Swoje produkty sprzedajemy w ponad 40 krajach na całym świecie. W związku z potrzebą ciągłego doskonalenia się i dalszą rozbudową działu poszukujemy pracownika na stanowisko: Manager ds. logistyki i planowania produkcji

Przewiń do profilu firmy