Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

MGL Sp. z o.o.O firmie

  • Rawa Mazowiecka

    Rawa Mazowiecka, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie bazą danych leadów,

  • Administrowanie bazą danych zrealizowanych projektów,

  • Opracowywanie wewnętrznych raportów z działalności spółki,

  • Pomoc w opracowaniu i wdrożeniu kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej firmy,

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji produktowej (foldery, instrukcje, oznaczenia),

  • Pomoc w przygotowywaniu i publikowaniu materiałów promocyjnych (artykuły, posty, studia przypadków, grafiki, filmy, fotografie).

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów),

  • Doskonałej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie,

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • Znajomości programów graficznych (Pakiet Adobe lub Pakiet Affinity lub narzędzia Open Source),

  • Umiejętności posługiwania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym (min. B1),

  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B,

  • Zmysłu estetycznego, dbałości o szczegóły, otwartości umysłu, ciekawości świata i chęci uczenia się nowych rzeczy.

Mile widziane

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym samodzielne tłumaczenie dokumentacji produktowej i materiałów promocyjnych (C1/C2),

  • Znajomość dowolnego oprogramowania do zarządzania bazami danych lub CRM,

  • Znajomość środowiska WordPress (lub dowolnego CMS).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w grupie kapitałowej z 30-letnią historią na rynku,

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w siedzibie firmy w Rawie Mazowieckiej,

  • Przyjazną atmosferę w pracy i wysoką różnorodność zadań,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

MGL Sp. z o.o.

MGL Sp. z o.o. to polski producent techniki magazynowej, będący częścią Grupy MAGO S.A. – lidera w branży wyposażenia sklepowego i magazynowego. W ciągu 13 lat spółka osiągnęła pozycję partnera pierwszego wyboru na krajowym rynku intralogistycznym.

Naszym strategicznym celem na najbliższe lata jest ekspansja na rynkach pozostałych krajów UE. Do tworzącego się Działu Marketingu szukamy ambitnej i otwartej na świat osoby, która będzie wsparciem przy realizacji tego ambitnego projektu.

Przewiń do profilu firmy