Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Sonia Sp. z o.o.O firmie

Sonia Sp. z o.o.

Profesor Ludwika Chmaja 6

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

Rozumiesz złożone działanie reklamy? Social media masz w jednym palcu, a Twoja kreatywność nie zna granic? Jeżeli tak, czekamy właśnie na Ciebie! Poszukujemy młodszego specjalisty ds. marketingu. Dołącz do rzeszowskiej firmy Sonia zajmującej się dystrybucją kosmetyków.

Jako młodszy Specjalista ds. marketingu:

• będziesz ważną częścią naszego małego zespołu

• będziesz tworzyć, publikować i promować różnego rodzaju content dla naszych międzynarodowych klientów

• będziesz odpowiedzialny za współpracę z partnerami biznesowymi (wewnętrznymi i zewnętrznymi) w zakresie działań komunikacyjnych i wizerunkowych

• zostaniesz zaangażowany w wsparcie zespołu w realizacji celów marketingowo sprzedażowych

• będziesz analizował trendy rynkowe i wykonywał monitoring konkurencji

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy

  • inicjowanie i wdrażanie działań marketingowych, które wspierają strategię firmy

  • znajomość funkcjonowania social mediów, Facebook Ads oraz świata influencerów

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • znajomość zagadnień z zakresu komunikacji marketingowej i on-line marketingu

  • komunikatywny angielski w mowie i w piśmie

Mile widziane

  • obsługa zaawansowanych programów graficznych (np. Adobe Photoshop)

  • wyższe wykształcenie (komunikacja, PR, dziennikarstwo, marketing)

  • lekkie pióro

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od Twojego doświadczenia

  • swobodę w organizacji pracy

  • naprawdę przyjazną atmosferę w biurze

  • testowanie nowości kosmetycznych ze świata 😊