Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Grupa Zibi S.A.O firmie

  • Wirażowa 119, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Grupa Zibi S.A.

Wirażowa 119

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie, wdrażanie i egzekwowanie postępów strategii marketingowych podległych marek

  • przygotowywanie kampanii reklamowych w mediach drukowanych oraz Internecie

  • współpraca i koordynacja prac agencji reklamowych (social media, Google Ads i PR)

  • kontakt z dostawcami oraz klientami w języku polskim i angielskim

  • wsparcie w selekcji produktów podległych marek podczas spotkań z dostawcami

  • kontrola stanów magazynowych materiałów reklamowych oraz ich zamawianie

  • współpraca z działami sprzedaży hurtowej i detalicznej w zakresie marketingu

  • opracowywanie i wdrażanie promocji handlowych oraz programów lojalnościowych

  • przygotowywanie zestawień, analiz, raportów i prezentacji z realizacji kampanii marketingowych

  • rozliczanie budżetu marketingowego zgodnie z wytycznymi ustalonymi z dostawcą

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w dziale marketingu, e-commerce lub agencji marketingowej

  • ukończyłeś lub jesteś w trakcie studiów z zakresu marketingu, zarządzania, ekonomii lub pokrewnych

  • interesujesz się tematyką social media

  • sprawnie poruszasz się w MS Excel

  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym płynną komunikację słowną oraz pisemną (min. B2)

  • kreatywność to Twoja mocna strona

  • samodzielnie organizujesz swoją pracę i nie masz problemu z wyznaczaniem priorytetów

  • pozytywnie podchodzisz do wyznaczonych celów i wyzwań

  • jesteś nastawiony na samorozwój - chcesz się uczyć nowych rzeczy i poszerzać swoje horyzonty

Mile widziane

  • posiadasz doświadczenie w branży Retail/Fashion

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, na umowę o pracę i pełen etat

  • pracę w zgranym zespole i przyjazną atmosferę w pracy :)

  • dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • szkolenia z dziedziny marketingu oraz różnych strategii zarządzania

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, smartfon)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program sugestii

  • szkolenia i programy rozwojowe

Grupa Zibi to polska firma z ponad 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi! Otworzyliśmy już ponad 100 salonów Time Trend, 20 salonów muzycznych Riff oraz sieć luksusowych butików multibrandowych Noble Place.

Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślać wizerunek naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Poznaj nas lepiej na - www.zibi.pl/kariera

Nie czekaj - wyślij swoje CV!