Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. marketingu

CMC Markets O firmie

  • Emilii Plater 53, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

CMC Markets

Emilii Plater 53

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie codziennej pracy działu marketingu

  • Udział we współpracy z centralami firmy w Londynie i Frankfurcie

  • Udział w tworzeniu strategii oraz wdrażaniu kampanii marketingowych online i offline

  • Udział w organizacji wydarzeń edukacyjnych: szkoleń, konferencji i webinariów

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Mierzenie efektywności działań marketingowych

  • Przygotowywanie i wysyłka komunikatów marketingowych: mailingów, powiadomień push

  • Drobne tłumaczenia komunikatów marketingowych z j. angielskiego na j. polski

  • Kontrola i nadzór nad realizacją budżetu marketingowego

  • Dbanie o zgodność materiałów marketingowych z wymogami Compliance

  • Aktualizacja i monitorowanie treści zamieszczanych na stronie internetowej

  • Nadzór nad przepływem faktur marketingowych

  • Współpraca z partnerami i dostawcami

  • Poszukiwanie nowych, potencjalnych i efektywnych miejsc i form reklamowych

  • Raportowanie do Marketing Managera w oddziale w Polsce

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Juniora/Młodszego specjalisty

  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne oraz chęć pracy i rozwoju w dziale marketingu

  • Wymagana bardzo dobra znajomośc języka angielskiego

  • Bardzo dobra umiejętność wypowiadania się (słownie i piseminie) w języku polskim

  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami jednocześnie

  • Mile widziana znajomość HTML

  • Znajomość zagadnień związanych z marketiniem online, reklamą, PR

  • Zdolność analizy efektywności działań marketingowych

  • Doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność i wysoka samodyscyplina

  • Kreatywność, komunikatywność, otwartość, entuzjazm

To oferujemy

  • Bardzo ciekawą i różnorodną pracę w dużej, międzynarodowej firmie, aktywnej we wszystkich możliwych obszarach marketingu, opierającą swoją działalność na nowych technologiach i rynkach finansowych

  • Wiele nowych wyzwań i poszerzenie horyzontów w obszarze marketingu, głównie cyfrowego

  • Pracę w zgranym polskim i europejskim zespole, dobrą atmosferę

  • Umowę o pracę

  • Roczny bonus uznaniowy

  • Pakiet medyczny

CMC Markets

CMC Markets jest międzynarodową firmą inwestycyjną, wiodącym brokerem kontraktów na różnice (CFD), notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Londynie (LSE:CMCX), wchodzącym w skład indeksu FTSE250. Za pośrednictwem platform transakcyjnych online klienci CMC Markets mogą inwestować w ponad 10 tysięcy różnych instrumentów finansowych związanych z rynkami walut, akcji, obligacji, surowców i towarów. Firma, która powstała w 1989 r. w Londynie, aktualnie posiada 13 oddziałów w różnych regionach świata, w tym w Polsce, obsługując klientów z ponad 70 krajów. Broker był wielokrotnie nagradzany na całym świecie za najlepszą ofertę i innowacyjne platformy transakcyjne, m.in. w Polsce zdobył tytuł Brokera CFD Roku w konkursie Invest Cuffs 2020.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.cmcmarkets.pl.

Przewiń do profilu firmy