Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. marketingu

EIP S.A.O firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

EIP S.A.

Jarosława Dąbrowskiego 30

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracy działu marketingu w koordynowaniu i realizacji kampanii marketingowo-reklamowych;
  • Opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych;
  • Dobieranie odpowiednich środków z zakresu reklamy i marketingu;
  • Przygotowywanie i wdrażanie kampanii PR;
  • Monitorowanie rynku IT;
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi partnerami firmy w zakresie marketingu i reklamy;
  • Współpraca z agencjami reklamowymi i innymi zewnętrznymi wykonawcami;
  • Obsługa profili social media;
  • Wsparcie działań handlowych – przygotowywanie prezentacji, organizacja eventów firmowych;
  • Redagowanie wpisów na profilach social media, budowanie interakcji z odbiorcami.

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem, reklamą i e-commerce oraz narzędzi wykorzystywanych w tych obszarach;
  • Kreatywność oraz zdolność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office;
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Pomysłowość;
  • Poczucie odpowiedzialności za pracę;
  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży e-commerce i marketing, PR;

To oferujemy

  • Nowoczesne i klimatyzowane biuro;
  • Wysoka jakość narzędzi pracy;
  • Komercyjna opieka medyczna;
  • Zajęcia językowe z native speakers;
  • Możliwości uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach;
  • Prowadzony przez doświadczonych ekspertów - wewnętrzny mentoring;
  • Możliwa ścieżka rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Weryfikacja dokumentów

2

Rozmowa wstępna

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Decyzja

Jesteśmy firmą zajmującą się dostarczaniem kompleksowego oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Od początku naszej działalności specjalizujemy się we wdrożeniach, projektach integracyjnych oraz tworzeniu rozwiązań branżowych opartych o technologię Microsoft Dynamics.

Jesteśmy firmą międzynarodową (ponad połowa wdrożeń poza Polską). Współpracujemy z wieloma firmami na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy szczególnie widoczni na rynku Brytyjskim. Ponadto mamy doświadczenie z klientami ze Stanów Zjednoczonych i Kanady.

W Polsce zatrudniamy ponad 70 osób. Nasz zespół stale się powiększa. Posiadamy biura w całej Polsce, natomiast nasza główna siedziba to Warszawa.

Młodszy specjalista ds. marketingu, Jarosława Dąbrowskiego 30, Warszawa